JE TO PECKA

10. 2. 2020

JE TO PECKA

Vážení rodiče,

stejně jako běžně využíváme možnosti externího dopoledního programu formou divadel, hudebních či enviromentálních programů, rozhodli jsme se zapojit do pohybového programu Bavíme se pohybem, který přináší našim dětem možnost zažít přirozenou radost z pohybu, cílí na rozvoj všeobecných pohybových dovedností, zamezení předčasné sportovní specializace a dává dětem možnost poznat pohyb jinak, než v naší školce. Projekt proběhne v měsíci únor, vždy jednou týdně v dopoledních hodinách v rámci běžného programu školky.

PROGRAM PRO VELIČÁKY PROBĚHNE KAŽDÉ PONDĚLÍ V ČASE OD 10:30 - 11:30HOD. PROGRAM ZAHÁJÍME DRUHÝ TÝDEN V ÚNORU.

TERMÍNY: 10. 2., 17. 2., 24. 2., 2.3.

PROGRAM PRO STŘEDŇÁKY PROBĚHNE KAŽDÝ PÁTEK V ČASE OD 8:00 -9:00HOD. PROGRAM ZAHÁJÍME DRUHÝ TÝDEN V ÚNORU.

TERMÍNY: 14. 2., 21. 2.,28.2.,6.3.

Program bude probíhat v externích prostorech Sokolovny Olomouc. Prosíme vás, aby v den realizace konání programu přišly děti oblečeny ve vhodném oblečení (tepláky, legíny, tričko, mikina, popřípadě triko na převlečení) a samozřejmostí je také uzavřená obuv, nejlépe botasky nebo tenisky. Prosíme, aby děti měly s sebou batůžek a láhev s pitím.

Dále také žádáme, aby děti ze středňáků v den konání programu do školky dorazily nejpozději v 7:00hod. tak, abychom stihli klidný přechod do externích cvičebních prostor. Prosíme rodiče, aby děti v tento den doma posnídali, protože svačina bude realizována až po sportovním programu. INFORMACE O PROGRAMU BAVÍME SE POHYBEM program pohybových dovedností, který cílí na rozvoj všeobecných pohybových dovedností a zamezení předčasné sportovní specializace. Ojedinělý koncept spojení pohybu a rytmizace, základy atletiky, gymnastiky, míčových her, her pro rozvoj síly, rychlosti a vytrvalosti. Celý program je postaven formou hry a zábavy, určený pro děti od 3 do 7 let. 4 navazující lekce po 60 minutách během jednoho měsíce - v rámci dopoledních aktivit přímo ve Vaší MŠ.

Pilotní cena jedné lekce - 70 Kč.

Více o celém programu najdete zde: www.jetopecka.cz Odkaz na promo video: https://www.youtube.com/watch?v=1aLuM9Nl3ys.

Krásný den.

Zakladatelka projektu JETOPECKA Kateřina Oralová Tel: 734 833 483.Dokumenty ke stažení

docx JE TO PECKA.docx 13922 Kb

Upozornění

TELEFONNÍ ČÍSLA

KANCELÁŘ                               730 874 910

 1.TŘÍDA MALÁČCI                  730 874 960

 2.TŘÍDA STŘEDŇÁČCI            730 874 961

 3. TŘÍDA VELIČÁCI                 730 874 962

Pro odhlašování stravy slouží pouze číslo 730 874 942!

  •  

PROSÍME RODIČE O BEZHOTOVOSTNÍ PLACENÍ ŠKOLNÉHO DO 15. DNE STÁVAJÍCÍHO MĚSÍCE.

ČÍSLO ÚČTU:

2601012540/2010

VARIABILNÍ SYMBOL: 5

DO POZNÁMKY: JMÉNO DÍTĚTE

Částka:  400 Kč

ŠKOLNÉ NEPLATÍ DĚTI , KTERÉ DOVRŠÍ 6 LET DO 31.8.2021 A DĚTI S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

DĚKUJEME.

 

 

Mateřská škola
Schweitzerova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Fotogalerie